19 Aralık 2009 Cumartesi

Yeniyıl Halleri


Yeniyıl hazırlıklarımız tamam sayılır. Eksik olan hediyeler de alındığında 2010'a girmeye hazır olacağız. Yılbaşı akşamı evdeyiz. Ortalama 15 kişi falan olmamız bekleniyor. Ev partisi modunda bol gürültülü, bol sohbetli, şen kahkahalı olarak yeniyıla girmeyi planlıyoruz. Hediye çekilişi bile yaptık, geçen yıl ki gibi seremoni şeklinde sahiplerine takdim edilecek. Gece sonunda ise kağıt oynayacağız geçen sene olduğu gibi. Hırs yapılacak paralar alınacak :)

Bizde planlar budur. Ege özellikle pek heyecanlı, bize gelecek arkadaşlarını sorup duruyor. Çekilişte hediye vereceği amcasına parti şapkası almaya kalktı bugün :)

Dün gece bir Christmas filmi izledik. Çocuk Noel Baba'dan kar yağmayan kasabasına kar yağdırmasını istiyor. Yağıyor tabii, kasabayı bir mutluluk bir noel ruhu sarıyor. ''Burada da yağsa kar fena olmazdı'' diye not düştük Noel Baba'ya filmin sonunda. Filmin adı Noel Babasız Bir Yıl. Digitürk'te izledik. Tam aile filmi, rastlarsanız ailecek izlenebilir.

Durumlar biz de budur. Tarif yok bugün. Aslında fırın poşetinde tavuk ve patates püresi yaptım. Ama çok üşendim fotoğraflarını çekmeye.

Herkese iyi bir haftasonu diliyorum.

1 yorum:

NarincE dedi ki...

Biz de süsledik plastik çam ağacımızı, çocuklar neşeleniyor. Bir de kara yağarsa!